Forum Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo?

4 posters
YazarMesaj
éLFF53
Admin
Admin
éLFF53

Kadın

Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo? Empty
MesajKonu: Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo?   Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo? Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 12:59 am

Bnm Aklıma Sert Müzik Geliyoo Very Happy
https://forumturk.canadian-forum.com
haykolik95
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo?   Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo? Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 1:47 pm

rock-metal sert müzik deildir sadece bazı insanlara öle gelir bu dünyanın içindeki herkes sevgi kardeşlik dışına... vardır şahsen ben yaşadım konser alanında siyah giyinenlerle çok ii anlaşıp 40 yıllık arkadaş gibiydik ama biri renkli giyinse dönüp nasıl bakan vardı ztn normaldede siyahtan başka bişi giymemm Like a Star @ heaven
haykolik95
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo?   Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo? Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 1:51 pm

Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo? Images%3Fq%3Dhayko%2Bcepkin%2Bimza%2Bg%25C3%25BCn%25C3%25BC%26start%3D60%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Dtr%26rlz%3D1T4ADBR_enTR271TR273%26sa%3DN
haykolik95
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo?   Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo? Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 1:52 pm

bu dünyanın içinde dedim rock-metal dünyası
ByBRoN
Admin
Admin
ByBRoN

Erkek

MesajKonu: Geri: Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo?   Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo? Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 7:47 pm

Metal Bence Bir Tür Çılqınca bir müzik Türüdür. Metal Deyince bana Electronic qiTar aKLıma qeLiyoR...
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

MesajKonu: Geri: Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo?   Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:12 am

ByBRoN demiş ki:
Metal Bence Bir Tür Çılqınca bir müzik Türüdür. Metal Deyince bana Electronic qiTar aKLıma qeLiyoR...
ßnceDe.. eLektro qitar..

Rock DEyince Aklınıza Ne Geliyo?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-