Forum Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kendi Cinini Öldüren Adam

2 posters
YazarMesaj
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

Kendi Cinini Öldüren Adam Empty
MesajKonu: Kendi Cinini Öldüren Adam   Kendi Cinini Öldüren Adam Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 11:00 am

Arkadaşlar bu bilgiyi size anlatmadan önce bir ikazda bulunmak istiyorum.Bu anlatacağım bilgide tehlikeli bir durum vardır.Şayet yapmaya karar verecekseniz iyi düşünün çünkü geri dönüşü olmayan bir cin çağırma metodudur.isterseniz büyük keşif üstadı Apdulhay Hazretlerinin (r.a) Dilinden olayın ciddiyetini anlatayım ki işin tehlikesi daha iyi anlaşılsın.

Dergahımda zikirle meşgul iken bir adam geldi fakirhanemize. karşımda çok hiddetle durdu.Bana - Ey Apdulhay(R.A) bin hasanül asker bugün bana ancak ilminle sen yardım edebilisin.Şayet beni geri çevirirsen andolsun kendimi bu müşkülümden dolayı öldürürüm.artık dayanacak gücümde kalmadı medet et ya Apdulhay.

Bende ona - Otur hele bir sakinleş ondan sonra ne diyeceksen diyi verde Allahın desturuyla işine bir ahkam bulayım,dedim.
sonra başladı bana anlatmaya - Ey Apdullhay ben nice yıllardır Allahın rahmet ve afiyetini kazanmak için bu fani canımla uykusuz geceler boyu ömrümü ibadetle geçirdim.Tam ilahi aşkın şerbetine kanacağım sırada kulağıma bir ses peydah olur ve bana benim bu cüretim olduğu sürece benden sana ilahi şevke dalmaya izin yok diye bir ses duyuyorum.Tüm korunma ayetleri ile bu sese karşı dirensemde bu sesten kurtulamıyorum.Bende ona okadar kızdımki kendime onu mutlaka alt edeceğime karşı yemin ettim.Hatta yenilirsem ilahi rahmetten uzak olduğumu bilip canıma kıyıp bu ulu makamı meşgul etmeden hakettiğim cehennem makamına gideceğime dair çokta büyük yemin ettim.Ey Apdulhay(r.a) de hele benim bu halim için yokmudur bir erkanın.
Bende ona - Bu hırsına dair ne ile yemin ettiğimi sordum.oda bana - Allahın Azameti adına yemin ettiğini söyleyice bende ona - Ey Şaşkın böyle büyük bir yemini peyganberler ağzına almaya layıktır.Sen büyük bir yükün altına girmişsin.seni bundan kurtarmak benim boyun borçumdur.Şimdi de hele o ses gelince Bakara suresinden Ayet el kürsi okudunmu ? oda - evet okudum,nasıda felakıda,kafirunuda okudum hatta onlardan başkasınıda ama o melun ses birtürlü beni bırakmadı.Bende ona - sana gelen ses ahlaksızlığa iyicene bürünmüş.susması makbul anda susmayana bizden mutlaka bir kıssas sadır olur.Mademki o sana küfrüyle cüretkar ozaman sende ahdinle ona cüretkarlığını gösterme hakkını kazanmış oldun.Önce tam bir taharetle apdestini al.Sonra bu temiz halinle temiz bir çivi bul.Bu çiviyi kuran-ı kerim içinde 3 gün beklettikten sonra şimdi sana yazacağım şu kelimeleri onu duyduğun yerin orda elinde bu çiviyle söyle.Ey hırslı kişi bilki bu işten dönüş yoktur.Bu ilimi vebali altına girdiğin yeminin durmundan dolayı sana beyan ediyorum.başarırsan büyük bir azabın yükü üzerinden kalkacak,ama yapamazsan zaten kaybedecek pek birşeyinde kalmamış.

Şimdi çivi elindeyken zikredeceğin kelimeler şunlardır.
Menaf-ka-menum-sag-melcehyt-nuk-Sanuh-bahucin

Bu kelimeleri söyleyince elinden kan gelmeye başlar ve bu kan sana fısıldayan cüretkarın yüzüne yapışır. onun görebileceğin tek yeride yüzüdür.şayet kokmadan o çiviyi yüzüne tutup (cim) harfi çizersen o cüretkar helak olur.sende bu işin kefareti olarak fakiri doyurup giydirirsin.Unutma bunun yapacak cesaretin yoksa yapma çünkü bu ilim süleymana emrindeki asileri cezalandırmak için verilmiş kudretli bir ceza mührüdür.Hafife alınınacak bir hükümde değildir.Deyip ikaz edip onu yolcu ettim.

Allaha Hamdü senalar olsun ki O başaranlardan oldu.Onun öldürdüğü ise kendi ciniydi.İnsanlar içinde kendiyle eş olan cinini öldüren tek o olmuştur.İsmi Allah Ondan razı olsun Racem bin Ayfsar'dır.Ömrünü hep fakir fıkaraya adamış ,Allah zikrinden ve amelinden razı olsun.
ayShequL
Moderatör
Moderatör
ayShequL

Kadın

MesajKonu: Geri: Kendi Cinini Öldüren Adam   Kendi Cinini Öldüren Adam Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 3:25 pm

saol paylaşım için.
gerçekten böle şeyleri fazla kurcalamamak lazım

En son sunshinestar tarafından Perş. Tem. 10, 2008 2:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://forumturk.canadian-forum.com
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

MesajKonu: Geri: Kendi Cinini Öldüren Adam   Kendi Cinini Öldüren Adam Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 8:41 am

Rca ederm.. kurcalamk mı lazım ? silent yannış yazdn heralde cnm Smile
ayShequL
Moderatör
Moderatör
ayShequL

Kadın

MesajKonu: Geri: Kendi Cinini Öldüren Adam   Kendi Cinini Öldüren Adam Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:02 pm

yaSmimmm demiş ki:
Rca ederm.. kurcalamk mı lazım ? silent yannış yazdn heralde cnm Smile

eed yannış yazmışım Very Happy
https://forumturk.canadian-forum.com
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

MesajKonu: Geri: Kendi Cinini Öldüren Adam   Kendi Cinini Öldüren Adam Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 5:49 pm

Very Happy

Kendi Cinini Öldüren Adam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Askerlikten Muaf Olan Adam