Forum Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Baba Üstümü Ört

2 posters
YazarMesaj
ayShequL
Moderatör
Moderatör
ayShequL

Kadın

Baba Üstümü Ört Empty
MesajKonu: Baba Üstümü Ört   Baba Üstümü Ört Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 4:03 pm

Bu olay Bursa'da olmuş. 17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n'apsınlar, kızı defnetmişler tabii. Aradan bi'kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve "Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört" diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. "Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii" diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: "Çok üşüyorum baba. N'olur üstümü ört!" Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, "Nereye bey bu saatte?" demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz. Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış
https://forumturk.canadian-forum.com
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

Baba Üstümü Ört Empty
MesajKonu: Geri: Baba Üstümü Ört   Baba Üstümü Ört Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 8:44 am

Hee bunu biliodm çok iğrenç bişi yhaaa Evil or Very Mad

Baba Üstümü Ört
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-