Forum Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gölcük Depremi

3 posters
YazarMesaj
ayShequL
Moderatör
Moderatör
ayShequL

Kadın

Gölcük Depremi Empty
MesajKonu: Gölcük Depremi   Gölcük Depremi Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 4:04 pm

Ben cok küçüktüm ve gecenin yarısı bir yaslı adam geldi ve bana bir mektup bıraktı tabi kimse bana inanmadi hatta mektupu bile bakmadılar küçük bir çocuğum ya oyun oynuyorum falan sandılar bende önemli degildir diye çöpe attım mektupu aradan yillar gecti ve bir gün bu mektupu bodrumda buldum ve bunun önce bir şaka falan olduğunu sandım çünkü mümkün degil boyle birsey.Seneler önce baska bir evde çöpe atmıstim bu mektupu tabi kimseye söyleyemedim belliydi kimsenin bana inanmayacagi.Önce aÇmadan tekrar çöpe attım ve olayi unutmaya çalıştım ama mümkün değil hep o adam rüyalarıma girdi.Ayrıca artık iş işten geçmisti atmıstım çöpü disarı.Her gece o adam rüyama girdi 6 sene boyunca hicbir gece adam gibi uyuyamadim ve artik kafa yemek üzereyken birden mektubu masamın üstünde gördüm tüylerim diken dikendi titremeye basladım oracikta yere yıkılmak üzereydim ve içimden artık yeter şunun icine bakta kurtul falan diyordum ve sonunda açtım mektubu gözlerime inanamadim mektubun icinde cok garip bir not vardi notta lütfen kızımı ve tanıdıgın herkezi evden cıkar yazıyordu ve tarih ise 1999 gölcük depreminin oldugu tarihteydi...
https://forumturk.canadian-forum.com
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

Gölcük Depremi Empty
MesajKonu: Geri: Gölcük Depremi   Gölcük Depremi Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 8:45 am

ayy Crying or Very sad payLaşm içn teşekkrler cnm
éLFF53
Admin
Admin
éLFF53

Kadın

Gölcük Depremi Empty
MesajKonu: Geri: Gölcük Depremi   Gölcük Depremi Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 7:29 pm

Crying or Very sad iş işten geçmiş artık yazık kıza ama uyuyamamış senelerce Smile
https://forumturk.canadian-forum.com

Gölcük Depremi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-