Forum Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ayben Ft. Ceza-Araba

4 posters
YazarMesaj
DyLosH
üye
üye
DyLosH

Kadın

Ayben Ft. Ceza-Araba Empty
MesajKonu: Ayben Ft. Ceza-Araba   Ayben Ft. Ceza-Araba Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 5:52 pm

Ayben:]
Top kimlerde bekler sağlam bekler ne mıc ayben de kafiyeler sapır sapır dökülür bu dilden hayır gelmezki bitmiş pilden, mikrofon bana emanet kimden yerden geçtim geçmem serden kaçmak isteyeceksin ama nerden benim adım ayben korkun benden geriye dönen yok gidilen yerden maval okumak isteyen yokki senden sonra gelecek dertler benden dökülen yaraları topla yerden yediğin goller fazla birden eksikleri toparlarsın içten değil bu söylediklerim ben içten bayram değil neden öptü enişten.

[Ceza: ]
Sana kimler el verecek bilemem gözünün gördüğü yetecek herkese bak merkeze dolduran herkeze er yada geç verecektir evleri paraları satın alacaktır paraları yaraları deşin hadi paraları peşin durduk ortasında bu paralelin ölümüne uçacak helikopterin perspektiften görülen dost yalanmış insanlık suçu terörist masum gezen insan gibi her yerde pesimist düşünceler sarmış hümanist tavrımızdan hiç hoş seda kalmamış sen sıvı halde kaldın ben impavize sen gaz oldun ben sofistike amerika savaş ister diye doldu bu sayfa arkamdaki tayfa teyyare misali havalarda risale kime yetmiş gerçek-lerin hepsini ansiklopedide bulmak mümkün zannedenlere tarih yazan insana sormalı bunları kalmamalı gerilerde gemilerdeki bekleyişin nedeni denizin yok olması kanlı etli yaprak dolması yediren solması gereken yegane kaktüs vaftis edilmemiş insanların hepsine lanet yağdıran insanların hepsine lanet yağdırmayan insanlara lanet.
ayShequL
Moderatör
Moderatör
ayShequL

Kadın

MesajKonu: Geri: Ayben Ft. Ceza-Araba   Ayben Ft. Ceza-Araba Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 8:17 pm

saol
https://forumturk.canadian-forum.com
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

MesajKonu: Geri: Ayben Ft. Ceza-Araba   Ayben Ft. Ceza-Araba Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 12:11 am

payLaşm içn saoL
éLFF53
Admin
Admin
éLFF53

Kadın

MesajKonu: Geri: Ayben Ft. Ceza-Araba   Ayben Ft. Ceza-Araba Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 12:13 am

güzel şarkı teşekkürler xD
https://forumturk.canadian-forum.com

Ayben Ft. Ceza-Araba
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kumdan Araba
» Ayben-Biyografi
» Ayben-Rap Benim