Forum Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Çılgınlık İster :)

2 posters
YazarMesaj
éLFF53
Admin
Admin
éLFF53

Kadın

Aşk Çılgınlık İster :) Empty
MesajKonu: Aşk Çılgınlık İster :)   Aşk Çılgınlık İster :) Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 4:10 pm

yıllar önce bütün iyi huylarr kötü huylarr serbest gezermiş ve bir gün
gene iyi huylar ve kötu huylar beraber bir golün başinda. oturuyorlarmış ve canları sılkılmış çılgın demişki diğer huylara gelin birlikte saklanbaç oynayalım iyi huylarla kötü huylar kin ve nefret kabul etmiş
hasret ,aşk,çılgın kötülük,nefret kıskaçlık ve kin beraber olup oyna başlamışlarr
ilk önce iyi huylar saklanıp kötü huylar aryacaklar kötülük gözlerini kapatıp 1.2 .5.10 sağım solum arkan yanım ebe der herkes bi anda saklanmaya başlarr hasret hasret olduğu için uzaklara gider çılgında
gölün altına saklanır aşkta heycandan nereye gideceğini şaşırır ve hemen güllerin içine saklanır kötülük gözlerini açar
ve çılgını hemen yakalar hasretide kıskanç yerini söyler
hepsi çıkar ve geriye bi tek aşk kalır herkes aşkı arar ve kin derki.
ben gördün o güllerin içine saklandı
içlerinde en tamiz ve en güzeli aşk olduğu için kin onu pek sevmezmiş
kıskaçta aşkı kıskandığı için evet bende gördüm oraya girdi
çılgın derki o zaman bi çılgınlık yap kötülük onu ordan çıkart
kötülük eline iki tanne dikenli büyük sopa alıp güllerin içi ne hırsla batırmaya başlarr vee aşk iki eli kanlı gözlerin tutarak çıkar o iki sopa aşk kın gözlerine batmıştır bu duruma kötü çok sevinmiştir ve kin çok güler
çılgında ne yapacağını bilmezz çünki onun fikriydi en iyi arkadaşı kör oldu çılgın aşkkın yanına koşarak gider ve der
aman tanrım ben ne yaptım aşk çılgınlık yapmak istedim sadece senin orda olgunu bile bilmiyordum ben şimdi ne yaparım buyur gözlerimin bir tanesi senin
aşk derki hayır istemiyorum senin gözünü senden tek isdediğim bundan sora benim yanımda ol ve bana klavuzluk yapp
ve o günden sonra insanlarr birisine aşık olunca da aşkıntan önce çılgınlık gelirmiş
hani derler ya aşk çılgınlık ister...sanrım ordan gelme bu ....
https://forumturk.canadian-forum.com
ayShequL
Moderatör
Moderatör
ayShequL

Kadın

Aşk Çılgınlık İster :) Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Çılgınlık İster :)   Aşk Çılgınlık İster :) Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 4:20 pm

emeğine sağlık çok güzel bi yazı Smile
https://forumturk.canadian-forum.com

Aşk Çılgınlık İster :)
1 sayfadaki 1 sayfası