Forum Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Deha Despir-Parmak İzlerim

3 posters
YazarMesaj
éLFF53
Admin
Admin
éLFF53

Kadın

Deha Despir-Parmak İzlerim Empty
MesajKonu: Deha Despir-Parmak İzlerim   Deha Despir-Parmak İzlerim Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 2:28 am

RAP 1

Bu son cevap bil istedim ve saçmalarken izledim.Bi göremedim demem içimden,görmek istemem ki.Sayamadım be güzelim sanırım 17.yim.Terso gemide sessizim ben bi DEHA DESPİRim.Bugünün ardı arkasında adım kazılı tahtasında kahpesinde yosmasında rap hevesti son zamanda.Bu parçayı haketmedin yani kaybol anlamında.Kusura bakma işine bak sıkıntı yok damarlarımda.Duygusal bi örtü örtülüydü yapmıcaktın.Ve dedikoduysa tek işin bana sataşmıcaktın.İstediğini aldın işte ya nolucaktı?Hislerimle kaldın işte defol git be başına darısı.Suratına çarpan bu şeyse hislerim tokatları.Dinlemekten korktuğun DESPİRin yüzhatları.İtaat etmemiş neden?Pahalıdır fiyatları..Melek yüzlü şeytan benden iyi tanır sokakları..

Nakarat (2x)

Göz kapanabilir her an bu son parçam
Sana dair ellerimde
Mektup yakılabilir bu küller
Benim için uçtu gökyüzünde..

RAP 2

Gücüne gidemedin bu kez be nedeni etkilenmedim.Sözü de yazamadım bu kez sen hiç mi bitkilenmedin?Benimle değil seninle kalsın senin selametin beni kalbinde tutmak için henüz yetkilenmedin..Senin kerametin nedir peki?Bence buydu..Besledin bi kargayı,geldi gözünü oydu..DEHA DESPİR A.K.A hayalperest okurdu.Nedeni neyse benden başka kaç kişiye dokundu?Mantık aramaz oldu artı bu son parti koy beşe.Düşeşe gelemedin bu kez be listeden son on beşe..Seni tanımlıcak bi söz söylücem bi tek bişe.Mantık ortasında kaldı duygusal bi fahişe..Sigara yaktım bu kez içiyorum hem de sevinçten.Sinirlerimi bozamıcak bu onca aptal kahpeden.Yeni vardım ben farkına 2 senemse harbeden.Geçti neden mutluyum,kurtulmuştum hakkaten..

Nakarat (2x)

Sana dair ellerimde

Deha Despir..Parmak izlerim..2007..Mecal-i Gaflet..Herkes haddini bilmek zorunda..Sana öğretemediğim tek şey buydu işte..
https://forumturk.canadian-forum.com
ayShequL
Moderatör
Moderatör
ayShequL

Kadın

MesajKonu: Geri: Deha Despir-Parmak İzlerim   Deha Despir-Parmak İzlerim Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 2:29 am

Sana dair ellerimde

paylaşım için teşekkürler Very Happy
https://forumturk.canadian-forum.com
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

MesajKonu: Geri: Deha Despir-Parmak İzlerim   Deha Despir-Parmak İzlerim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 12:22 am

payLaşm içn saoL

Deha Despir-Parmak İzlerim
1 sayfadaki 1 sayfası