Forum Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Üç Harfliler

2 posters
YazarMesaj
ayShequL
Moderatör
Moderatör
ayShequL

Kadın

Üç Harfliler Empty
MesajKonu: Üç Harfliler   Üç Harfliler Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 4:09 pm

merhaba adım mehmet ben şuan 17 yaşındayım o zamanlar 15 yaşındaydım annemler kardeşimide alıp şehir dışına gitmişlerdi ve bütün haftasonu yanlızdım ve eve arkadaşlarımı çağırdım ne yapsak ne yapsak diye düşünürken aklımıza cin çağırmak geldi herşeyi hazırladık ve başladık tabi herkes işin dalgasında tek bi kişi hariç hepimiz kıkır kıkır gülürken samet cinlerle dalga geçiyordu ve birden ey ruh burdaysan bir işaret gönder dedi ve birden odanın camı açıldı mutfak birbirine girmişti bardak tabak ne varsa kırılmıştı ve elektirikler kesilmişti mumları almam için içeriye gitmem gerekiyordu ama tek başıma yapamazdım hep beraber içeri giderken odanın kapısı kapandı ışıklar yanıp sönmeye başladı garip garip sesler geliyordu cin çağırırken konuştuğumuz ne varsa hepsini duyuyorduk sanki konuşulanlar hiç kaybolmamıştı ve olan oldu odadaki herkes bayılmıştı bir tek ben ayaktaydım odadaki aynaya baktığımda birşey görünmüyordu simsiyahtı ve birden ışıklar söndü biraz geçtikten sonra tekrar açıldığında herşey eski halindeydi bütün evi aradım ama arkadaşlarımın hesi adeta yokolmuştu ertesi gün sorduğumda onlarda eve nasıl döndüklerini bilmediklerini ve şuan sametin cenazesinde olduklarını söylediler çünkü aramızda en çok dalga geçen samet olmuştu ve akşam eve gittiğimde masanın üstünde bir not vardı bizi affettiklerini ama samete çok kızdıkları için affetmediklerini ve birdaha cinlerle dalga geçmememizi yazmışlardı arkadaşlar siz siz olun sakın cin çağırırken onlara kötü sözler söylemeyin yoksa sizin peşinizi asla bırakmazlar
https://forumturk.canadian-forum.com
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

Üç Harfliler Empty
MesajKonu: Geri: Üç Harfliler   Üç Harfliler Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 8:47 am

ééD onLarla uğraşılınca dalga geçilince peşini bırakmazlar Rolling Eyes

Üç Harfliler
1 sayfadaki 1 sayfası