Forum Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ANNE KİMDİR ? NEDİR?

4 posters
YazarMesaj
ayShequL
Moderatör
Moderatör
ayShequL

Kadın

ANNE KİMDİR ? NEDİR? Empty
MesajKonu: ANNE KİMDİR ? NEDİR?   ANNE KİMDİR ? NEDİR? Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 1:35 pm

Bir erkek çocuğun kaleminden çıkmış ..

ANNE, dünyada karşılık beklemeden börek yapan tek insandır. Karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş halidir! Ne kadar üzsen de 10 Dakika sonra seni affeden zarif bir memeli türüdür, yağlı bile olsa tiksinmeden saçını okşayan, kucağına yatıran, öpüp koklayan tek varlıktır,meleğin süt verebilenidir.
Yarasın diye muhallebinin içine ciğer katarak çocuğuna yediren manyaklık derecesinde yaratıcıdır.Yemek yemeyen çocuğun dikkatini çekmek için elindeki tencere ve Tavalarla maymunluk yapabilen kişidir, kafayı çocuklarıyla bozmuş,göbek bağı kopsa da yürek bağı asla kopmayan, sevgi dolu fedakar İnsan dişisidir, bulaşık, ütü, vb yaparken bile otomatik olarak çene çalan, kendi kendine konuşan, kadın dırdır denen mereti erkeklere daha küçükten belletendir . Yemek uzmanı, düzen insani, bilgili, kültürlü her şeyi bilen şahsiyettir, yavrularını yol tarafından değil, kaldırım tarafından yürütendir, Dizi dizi incidir lakin gerektiğinde laf sokma dalında da birincidir, sevgiliden ayrılma haberi verildiğinde, 'amaaan ben sana daha güzelini bulurum' diyebilen komik bir karakterdir. 'Oğlum aradım yoktun. Bende mesaj atayım dedim sana. Gelince ara beni EMI aslan evladım. Şapkasız çıkma o karda.

Kara börülcem benim öptüm annen , şeklinde mesajlar atabilen, teknolojiyi ısrarla reddeden, kabullenemeyen, kafasına göre Yorumlayan bilişim düşmanıdır .. *** AMA ... AMA dünyanın en güzel kucağına sahip, en güzel kokan, harikulade bir varlıktır , olmadık yerlerde iyi ki doğurmuşum Ulen seni!' diyen ve benim hatırıma benimle Freddy mercury dinleyen bir sabır ağacıdır,evlatlarını asla ayırmayan, aynı zamanda birbirinden koruyan güç abidesidir evde bir yere uzandığınız an orada temizlik yapacağı tutan, temizlik konusunda kayışı kopardığından temizlikçi gelecek diye evi temizleyen balans ayarı kaçmış temizlik kaynağıdır,Mutfakta yasayan, evde Herkesi idare Eden bir tür canlıdır. Sevginin güçlerini birleştirdiği sonsuz bakiredir !! oğlunun damat - kızının gelin olduğunu görünce, çocuğu mezun olunca,çocuğu gol atınca,çocuğu hasta olunca, çocuğu askere gidince, asmalı kabağı seyredince, Dolar yükselince velhasil buna benzer bir sürü şeye ağlayabilen, bumesajı okurken duygulanıp - gözleri dolabilen,ağlamaya Meyilli bir yapısı olan duygu pınarıdır, son kiiii üç dört; Uzakta dursa da yakın hissedilen, canı hep istenen, asla vazgeçilmeyen, Dizinin dibinde olmak istenen, evlatların varlığını varlığına armağan edebileceği, *** ıslak - kuru AMA heeeep duygulu*** en önemlisi; kıçı başı oynamayan Tek kadın modelidir...
https://forumturk.canadian-forum.com
éLFF53
Admin
Admin
éLFF53

Kadın

MesajKonu: Geri: ANNE KİMDİR ? NEDİR?   ANNE KİMDİR ? NEDİR? Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 4:35 pm

bncede öle Very Happy
https://forumturk.canadian-forum.com
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

MesajKonu: Geri: ANNE KİMDİR ? NEDİR?   ANNE KİMDİR ? NEDİR? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:41 am

kesinLikLee Very Happy
DyLosH
üye
üye
DyLosH

Kadın

MesajKonu: Geri: ANNE KİMDİR ? NEDİR?   ANNE KİMDİR ? NEDİR? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:25 pm

éLFF53 demiş ki:
bncede öle Very Happy

bncedee

ANNE KİMDİR ? NEDİR?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anne ve Bebek