Forum Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum

3 posters
YazarMesaj
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum   Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:17 am

Benim sermayem çift el (+) çift göz , karamsardan varan harbi doğru söz,acılarımsa köz ah benim bu sisli yollarım, vay benim körpe ellerim , kara saçlı başım ,dara düştü yarım .Bazen bıktım ,aslen yıkıldım ve daldım derinlere sığdan yıldım ,be toplasan 30 şirin yıldım , sabreden dervişin muradaına vardım.Bitmez kaderin uzun yolu , gidilemez tek binekle , içine sinmiş korkak çocuk ileri doğru itekle , burada beklemekle sanma kalıcısı ya pekte bak kaç milyar insanın yaşam bayrağı direkte!... Bu ses benim dinle!...dinle!..dinle!...

Nakarat

Denedim olmadı , çabalarımın sonu nihayete varamadı ben hüsrana komşuyum , yolları gözler meczubum uykum kaçtı , iflasın eşiğine battı , bu suçsuz gözlerime hesabım ağırdır , vardır şerrim de velâkin kalanım hayırdır.

Bilmelisin yolunu bulman çok basit ve bedava , yapmamalısın bunu dava , sana dostum diyenler var ya alayı hava en sert tekerlekler bile bir gün mutlak kaçırır hava , gel yanaş!.. yaşın kaç ? hmmm yolun azını gitmişsin tecrübe demek kalpte kalan izdir yanılma , çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaparsın, yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın , elindeki ölümlü:para,ev,mülk,tâ ki vücut.Rabb cömertiğinde asla koymamıştır hudut, can yakmak pahasına mı icad oldu barut? Ben gülüp selam ederken simâları nemrut.Ben bu uğurda çok yoruldum olsa zor da içim rahat , ruhum buruk , yüzüm sanık , görsen hor da durum ortamızda , her şey açık meydanda , kaç kişi felci tatı iyi ve kötü arası cereyanında?
éLFF53
Admin
Admin
éLFF53

Kadın

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum   Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 2:26 am

payLaşım için saoL =))
https://forumturk.canadian-forum.com
ayShequL
Moderatör
Moderatör
ayShequL

Kadın

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum   Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 2:30 am

paylaşım için teşekkürler Smile
https://forumturk.canadian-forum.com
yaSmimmm*
Üye
Üye
yaSmimmm*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum   Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 10:43 pm

Rca edermm hepinizee Very Happy

Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Bir Var Bir Yok
» Sagopa Kajmer-Al 1'de Burdan Yak
» Sagopa Kajmer-Baytar
» Sagopa Kajmer-Vesselam