Forum Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Anne Çocuk Diyalogları

3 posters
YazarMesaj
éLFF53
Admin
Admin
éLFF53

Kadın

Anne Çocuk Diyalogları Empty
MesajKonu: Anne Çocuk Diyalogları   Anne Çocuk Diyalogları Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 5:10 pm

--hüğaaa elimikestim anne çok acıyooooğ hüğaaaaaa

--eyvaaaaaah! oh çok iyi oldu sana ohhh! yüreğimin yağları eridi.ver ver bide ben kesiyim ver.Tabi ben sana git dedim,o bıçağı tut dedim,elini bir güzel kestir dedim,Ohh! nasıl sevindim varyaa,kanasın şakır şakır kanasınn.Ana lafı dinlemezsen öyle olur.Hah çek şimdi cezasını...Off ya off! Ben nerelere gideyim amaaaaaaaan amaaaaaan Ölmek varya hiçbişi değil hiç bi şiii...

--Anne çok miğdem ağrıyo napiyim?

--İç yavrum iç,daha çok sigara iç.Bitir o paketi sonra terle terle üstüne bide soğuk su iç geçer.

--Anne çantamıı gördün mü nereye koydum ben bunu ya öfff

--Nereye var gücünle fırlatıp savurduysan ordadır evladım.Bidahakine daha uzağa fırlat elinle koymuş gibi bulursun e mi çocuğum.

--Hoş geldin hoş geldin.Amanda acıkmıştır şimdi benim güzel oğlum.Patates yemeği yaptım yermisin?Yanında pilav da var.Bi de muhallebi yaptım,sen seversin.Hazırlıyim mi anasının bi tanesi?

--Ya ben patates yemem.Pilav da yemem şimdi.Başka bi şey varmı?

--Var.Bi temiz sopa var yermisin çocuğum.

--Günaydın anne Iaaaah ayılamıyorum ben ya.Alamadım uykumu gene.

--Sana da iyi ikindi üstleri yavrum.Daha hava kararmadı ki,sen niye böyle erkencikten kalktın!İki saat sonra akşam olcak,nasılsa gene yatcaksın,Kalkıp bölmeyeydin kış uykunu çocuğum

--Of sabahtan beri koştur koştur nefes nefese kaldım ya.Elektriği yatırdım,ordan okula gittim,ordan doğalgaz kuyruğuna girdim,ordan taksiti yatırdım,Geberdim yorgunluktan.Nefes almaya halim kalmadı.Ciğerlerim bitti valla.Ne zormuş bu hayat be

--Yeme sen o ıspanakları yeme.Kızım ıspanak ye,yemem.Kızım süt iç,içmem.Kızım vitamin al,almam.Hah kalırsın işte öle nefes nefese.Ciğerin de biter dalağında biter,hepside biter.Beter ol

--Bu gece maç izlicem anne.Beşiktaş şöle üç sıfır bi yense varya acayip güzel olurdu be

--İzle yavrum izle.Sene sonu karnede kaç sıfır var görcem ben

--Off nasıl içim sıkılıyo benim ya.Bugün akşama kadar okulda da böyleydim ben

--Tabi sıkılır evladım.9 tane çocuk doğurdun ya,ne annen arar ne baban sorar,koca desen anlayışsızın teki,elektrik parası ,ev kirası kafada elli tane tilki.Sen sıkılmıcanda ben mi sıkılcam.Sıkıl yavrum sıkıl.Sıkı can iyidir çabuk çıkmaz....Ahh ölüm öle güzel bir şey ki.

--Anneeeeeeeee!Kardeşim düştü,dizi kanıyo,kalkamıyo

--Anasız kalın

--Bak bu Amerika gene rahat durmuyo anne.Bugün haberlerde izledim.yine sataşmış.Amacı zaten nükleer silah var diye diye bütün Orta Doğu'yu ele geçirmek.Dünyanın petrolü tabi.Sence İran'a saldırır mı anne?

--Sen gene mi sivilce sıktın?Delik deşik etmişsin o suratını
https://forumturk.canadian-forum.com
ayShequL
Moderatör
Moderatör
ayShequL

Kadın

MesajKonu: Geri: Anne Çocuk Diyalogları   Anne Çocuk Diyalogları Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 5:02 pm

--Günaydın anne Iaaaah ayılamıyorum ben ya.Alamadım uykumu gene.

--Sana da iyi ikindi üstleri yavrum.Daha hava kararmadı ki,sen niye böyle erkencikten kalktın!İki saat sonra akşam olcak,nasılsa gene yatcaksın,Kalkıp bölmeyeydin kış uykunu çocuğum

--Off nasıl içim sıkılıyo benim ya.Bugün akşama kadar okulda da böyleydim ben

--Tabi sıkılır evladım.9 tane çocuk doğurdun ya,ne annen arar ne baban sorar,koca desen anlayışsızın teki,elektrik parası ,ev kirası kafada elli tane tilki.Sen sıkılmıcanda ben mi sıkılcam.Sıkıl yavrum sıkıl.Sıkı can iyidir çabuk çıkmaz....Ahh ölüm öle güzel bir şey ki.

süperler Very Happy:D:D
https://forumturk.canadian-forum.com
sert_Lady

sert_Lady

Kadın

MesajKonu: Geri: Anne Çocuk Diyalogları   Anne Çocuk Diyalogları Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 6:03 pm

öl öl bittim yaaa.. harikaalarrr cheers

Anne Çocuk Diyalogları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anne ve Bebek